Vermogen & aandrijving⁴ ⁸

PurePure+PremiumCouture Edition
Topsnelheid (km/h)⁸140140140140
Versnelling (0-100 km/h) (s)⁸11,611,611,611,6
Koppel Nm⁸130130130130
Maximale kracht Kw (kW)⁸60606060
Maximaal vermogen Pk (hp)⁸82828282
AandrijvingRWDRWDRWDRWD
Type aandrijflijnBEVBEVBEVBEV
Type versnellingAutomaat met één versnellingAutomaat met één versnellingAutomaat met één versnellingAutomaat met één versnelling

Vermogen & aandrijving⁴ ⁶

PurePure+PremiumCouture Edition
Type batterijLFPLFPLFPLFP
formaat batterij (kWh)⁶35.835.835.835.8
Range WLTP gecombineerd⁴290290290290
Gecombineerd verbruik WLTP (kWh/100km)⁴13.613.613.613.6
AC-laadvermogen (7.4kW)⁶Ja---
AC-laadvermogen (11kW)⁶-JaJaJa
AC-laadtijd (7.4kW, 10-80%)⁶5h---
AC-laadtijd (11kW, 10-80%)⁶-3h3h3h
DC-laadvermogen (65kW)⁶JaJaJaJa
DC-laadtijd (65kW, 10~80%)⁶≤20 mins≤20 mins≤20 mins≤20 mins

Afmetingen

PurePure+PremiumCouture Edition
Lengte (mm)2746274627462764
Breedte exclusief spiegels (mm)1760176017601760
Breedte incl. spiegels (mm)1939193919391939
Hoogte (mm)1555155515551555
Wielbasis (mm)1875187518751875
Bodemvrijheid (mm)120120120120

Gewichten & volumes

PurePure+PremiumCouture Edition
Totaal aantal zitplaatsen2222
Kofferbakinhoud (L)305305305305
kofferbakruimte (gemaximaliseerd) (L)527527527527
Laadvermogen (kg)205205205205
Leeggewicht (kg)1140114011401140
Technisch toelaatbare massa (kg)1345134513451345

Garantie¹⁷

PurePure+PremiumCouture Edition
VoertuiggarantieDrie jaar*Drie jaar*Drie jaar*Drie jaar*
Garantie op de hoogspanningsaccu8 jaar, 200.000 km, 70% SoH8 jaar, 200.000 km, 70% SoH8 jaar, 200.000 km, 70% SoH8 jaar, 200.000 km, 70% SoH
Garantie op voertuigspecifieke elektrische aandrijfcomponenten8 jaar, 160.000 km8 jaar, 160.000 km8 jaar, 160.000 km8 jaar, 160.000 km